Ludzie, dla których

góry i wspinaczka są sensem życia.

Poznaj zespół Grip – Over The Horizon.

Dowiedz się więcej o naszej szkole.

Zobacz, jak powstało jedyne takie miejsce we Wrocławiu.

Nasza siedziba, nieprzerwanie od 2017 roku mieści się w Kaczorowie (obok Rudaw Janowickich oraz mekki polskiej wspinaczki, czyli Sokolików).

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się na ścianach wspinaczkowych Eiger i Fabryczna Boulder we Wrocławiu..

Poza stacjonarnymi zajęciami, kursami oraz warsztatami, regularnie organizujemy także wyjazdy – bliższe, na skały w Sokolikach czy Kotlinie Kłodzkiej, jak i nieco dalsze, do Włoch, Grecji, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, a nawet Maroka.

To jak? Chcesz się powspinać?

Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs

GRIP – Over The Horizon to firma która zrodziła się z pasji do gór i wspinania od sportowego po lodowe.To ciągły rozwój odkrywanie tego co nowe patrząc ponad horyzont.

Wojciech Sadłoń

Wojciech Sadłoń

Właściciel szkoły Grip, instruktor wspinaczki sportowej oraz trener outdoor.

Absolwent AWF Wrocław oraz WSB Wrocław.

W latach 2011-2014 prezes klubu Górskiego OLIMP im. Tomka Nowaka.

Organizator licznych wyjazdów górskich i eksploatacyjnych (Bałkany, Alpy, Kaukaz, Pamir, Afryka Południowa). 

W 2016 roku przed założeniem szkoły Grip, w myśl zasady „muszę się z tym przejść”, przeszedł pieszo ponad 1500 km (ze Szwajcarii – prosto do Camino de Santiago).

Andrzej “Afro” Garbowski

Andrzej “Afro” Garbowski

Instruktor wspinaczki sportowej oraz przewodnik sudecki.

Z wykształcenia nauczyciel geografii i wychowania fizycznego.

Życiowy minimalista, na co dzień pracujący z dziećmi oraz uczący je geografii połączonej ze wspinaczką.

Łukasz "Zielony" Zielonka

Łukasz "Zielony" Zielonka

Instruktor wspinaczki sportowej.

Z wykształcenia i zawodu trener oraz instruktor fitness, wspinaczki, a także kilku innych dyscyplin sportowych.

Mimo młodego wieku, jest to prawdziwy weteran, jeśli chodzi o sport. Od najmłodszych lat trenował sztuki walki, by potem zakochać się w ciężarach, następnie przesiąść się na rower, kalistenikę, ćwiczenia kettlebell’s i biegi górskie.

Aż w końcu trafił na swoją prawdziwe życiową pasję – wspinaczkę.

Marcin Basiura

Marcin Basiura

Instruktor wspinaczki sportowej.

Wychowanek Szkoły Wspiaczkowej ALPIKA. Wspina się sportowo, tradycyjnie, wielowyciągowo i boulderuje. Entuzjasta długich, estetycznych dróg. Miłośnik tuf i wąskich krawądek. W ciągu 7 lat wspinaczki doświadczał ich m.in. w takich rejonach skalnych, jak: San Vito Lo Capo (Sycylia), Leonidio (Grecja), Elchorro (Hiszpania), Frankenjura (Niemcy), Osp (Słowenia). Wspinał się za Wielką Wodą w legendarnej Dolinie Yosemite. Jednak to greckie Leonidio najbardziej przypadło mu do gustu. Winne jest temu nie tylko bezkresne wspinanie przy majestatycznych widokach, ale także wyśmienita, regionalna kuchnia.

W treningu stawia na holistyczny rozwój wspinaczkowy. Szczególną uwagę przykłada do zbalansowania siły i techniki swoich podopiecznych.

Diana Weiss

Diana Weiss

Instruktorka Jogi.

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania nauczycielka jogi.

9 lat temu po raz pierwszy zetknęła się z jogą. Od tamtego czasu poszukiwała praktyki, która zostanie z nią na dłużej. W 2015 roku poznała w Akademii Ruchu Asthangę jogę. W niej odnalazła drogę, którą wiernie podąża.

Wierzy, że Joga i wspinaczka to z całą pewnością aktywności, które doskonale się uzupełniają, ponieważ wraz ze wzrostem naszej gibkości trenujemy w sobie harmonię, spokój oraz zwiększamy wyczucie równowagi w naszym ciele.

Ukończyła kurs Asthanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200. Brała również udział w warsztatach między innymi z Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girling, Lea Perfetti, Tarik Van Prehn.

Instruktorzy wspinaczki we Wrocławiu

Zespół tworzący naszą szkołę wspinaczkową z Wrocławia to wybitni specialiści, których pasją i największym nałogiem są góry oraz wspinanie się po nich. Poznaj naszą szkołę, naszych instruktorów wspinaczki skałkowej i nie tylko, a następnie przekonaj się, że jest to sport, który pokochasz!

Grip

Twoja szkoła wspinaczki

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 691 312 153

Wpadnij na zajęcia

Ściana wspinaczkowa Eiger
ul.Fabryczna 10, 53-110 Wrocław